ZSAEiO ogłasza nabór uczniów do klas pierwszych Szkoły Policealnej nr 6 na rok szkolny 2020/2021
w następujących klasach:

  • Technik administracji -  to kierunek, w którym zdobędziesz wiedzę z zakresu ekonomii, prawa, prowadzenia biura, sporządzania dokumentacji finansowej, prowadzenia profesjonalnych rozmów biznesowych,dokumentacji kadrowej.Zdobędziesz umiejętności praktyczne związane z obsługą urządzeń wykorzystywanych w pracy administracyjno-biurowej, programach komputerowych. Zdobędziesz kwalifikacje zawodowe, które sprawią, że będziesz potrafił prawidłowo zinterpretować przepisy prawa (prawa i postępowania administracyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego i finansów publicznych) i zastosować je w praktyce,.To kierunek, który przygotuje Cię do podjęcia pracy we wszystkich podmiotach gospodarczych, instytucjach finansowych np. urzędach administracji, urzędach skarbowych, firmach produkcyjno-handlowych, biurach księgowych, agencjach celnych, bankach, sekretariatach, stowarzyszeniach fundacjach.
  • Technik rachunkowości - to zawód z wielkimi tradycjami, występujący w niemal każdym podmiocie gospodarczym, cieszący się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na stabilność zatrudnienia. Kształcąc się w tym kierunku zdobędziesz wiedzę niezbędną do zarządzania finansami firmy z dowolnej branży, poznasz zasady funkcjonowania biura rachunkowego oraz biura wynagrodzeń i podatków Wyposażony będziesz we wszystkie kompetencje niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Technik rachunkowości to kierunek, na którym realizowane są zajęcia takie jak: biuro rachunkowe, dokumentacja biurowa, biuro wynagrodzeń i podatków, działalność gospodarcza w branży ekonomicznej, rachunkowość finansowa oraz wynagrodzenia i podatki.