Uczennice klasy IV technikum organizacji reklamy w konkursie kreatywnym ,,Młody Kierowca.’’

 Młody kierowca” –to konkurs zorganizowany przez GDDKiA w ramach 200. rocznicy powstania Centralnej Administracji Drogowej w Polsce przy współpracy z Kuratorium Oświaty.

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do czynnego zainteresowania się tematem bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwój kreatywności wśród młodzieży, a także inspirowanie do twórczych poszukiwań w różnych dziedzinach sztuki. Prace uczennic powstały podczas zajęć projektowania kampanii reklamowej pod kierunkiem p. A. Puchały w formie drużynowych plakatów i zmierzyły się z 89 innymi pracami konkursowymi. Dziękujemy za wyróżnienie i gratulacje dla uczennic. Poniżej prezentacja prace laureatów, grup wyróżnionych, a także przykładowe prace pozostałych uczestników konkursu.

Konkurs Młody kierowca