Nie z tej Ziemi – taka właśnie jest akcja Czytaj PL. Jak inaczej bowiem nazwać przedsięwzięcie, dzięki któremu przez cały miesiąc można czytać książki za darmo?

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w największej ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo w Polsce Upoluj swoją książkę.W ramach projektu można skorzystać z wypożyczalni książek i przeczytać zupełnie za darmo 12 bestsellerów.  Wszystkie książki są dostępne w formie ebooków i audiobooków. Do czytania zapraszają nauczyciele bibliotekarze- koordynatorzy akcji w szkole. Aby wypożyczyć książkę wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL, a następnie zeskanować kod QR, który jest kluczem do wirtualnej biblioteki. Czeka na Was wiele atrakcyjnych książek. Akcja trwa do końca listopada.

 Lista książek wraz z opisami już wkrótce na stronie biblioteki szkolnej: bibliotekazsaeio.blogspot.com/

Zachęcamy również do zaglądania na stronę czytajpl.pl 

plakat czytaj.pl